Нова пошта змінила умови отримання грошей при оформленні післяплати

Компанія Нова пошта запустила нову послугу, яка є вдосконаленою версією післяплати. Клієнти поштового оператора зможуть швидше отримати свої гроші за надісланий товар.

Нова пошта змінила умови отримання грошей при оформленні післяплати - today.ua

"Факторинг післяплати" – таку назву отримала нова послуга, аналогів якої в Україні ще не було. Тільки для клієнтів Нової пошти буде доступна можливість отримувати гроші за відправлений післяплатою товар. Таким чином, ще до моменту отримання адресатом посилки кошти вже надійдуть на карту відправника.

У прес-службі Нової пошти зазначили, що раніше продавці, які пересилали поштою товари покупцям, могли отримати гроші лише через два – три дні після відправлення. Це час, що йде на транспортування вантажу, отримання його покупцем та на банківські транзакції. Все це створює непотрібні тяганини для бізнесу.

Нова пошта вирішила запровадити послугу "Факторинг післяплати", який дозволить відправнику отримати гроші за товар, відправлений поштою післяплатою, відразу після оформлення посилки у відділенні. Кошти надійдуть на банківську картку відправника без непотрібних очікувань та внесення застави. Нова пошта змінила умови отримання грошей при оформленні післяплати

"Клієнти Нової пошти тепер зможуть отримувати додаткові оборотні кошти, прискорити свої бізнес-процеси та збільшити обсяги реалізації", – пояснили у прес-службі поштового оператора.

Щоб підключити послугу "Факторинг післяплати", необхідно укласти договір з "НоваПей" на переказ коштів. Вартість послуги становитиме 0,2% від суми авансу.

Нагадаємо, Нова пошта позбавить клієнтів необхідності носити важкі сумки і валізи. Ручну поклажу доставлять за один день до потрібного населеного пункту за помірну плату.