У ПриватБанку розповіли, як захистити свій Приват24 від шахраїв

У ПриватБанку розповіли, як захистити аккаунт в Приват24 від несанкціонованого входу, який здійснюють шахраї. Для цього достатньо знати п'ять основних правил.

У ПриватБанку розповіли, як захистити свій Приват24 від шахраїв - today.ua

Якщо ви отримали повідомлення про вчинення спроби несанкціонованого входу в ваш аккаунт в Приват24, то спочатку переконайтеся, що всі ваші фінанси на місці. Для цього увійдіть в свій профіль інтернет-банкінгу Приватбанку і перегляньте в розділі Архів останні дії.

Якщо всі ваші гроші на місці, значить, зловмисникам не вдалося до них дістатися. Проте змініть пароль входу в Приват24 на більш складний. Зробити це можна у вкладці "Всі послуги" - "Налаштування" - "Безпека" - "Зміна пароля входу".

У випадках, коли шахраям вдалося відкрити ваш аккаунт в Приват24, необхідно негайно дзвонити в службу підтримки або на гарячу лінію ПриватБанку і блокувати доступ до профілю і всі банківські рахунки.

У ПриватБанку розповіли, як захистити свій Приват24 від шахраїв Обов'язково зателефонуйте на гарячу лінію ПриватБанку і розкажіть про  ситуацію і свої підозри. При цьому будьте готові відвідати найближче відділення ПриватБанку, щоб підтвердити свої дані.

Ні в якому разі не повідомляйте конфіденційну інформацію про себе або про своїх банківських рахунках по телефону, навіть якщо людина на тому кінці дроту представилась співробітником ПриватБанку.

Нагадаємо, раніше клієнти ПриватБанку звинуватили співробітників банку в шахрайстві. Невідомі обманом виманили у літньої людини велику суму грошей з кредитної карти.