Деякі українці можуть безкоштовно обміняти газові лічильники: названо умову

Автор: Леся Ловіцька

В Україні у період дії воєнного стану діє заборона на підвищення тарифів на комунальні послуги, зокрема на газ. У лютому постачальники оприлюднили річні ціни на блакитне паливо. Деякі громадяни матимуть змогу безкоштовно обміняти газові лічильники.

Деякі українці можуть безкоштовно обміняти газові лічильники: названо умову - today.ua

У прес-службі Регіональної газової компанії повідомили, що споживачі, чиї будинки були пошкоджені внаслідок обстрілу російських окупантів, можуть міняти лічильники безкоштовно. Газовики після початку повномасштабної війни вже провели такі заміни 75 тисячам українців. Нові прилади встановлюють під час відновлення подачі газу до будинку – їх оплачують газорозподільні компанії.

Лічильники – вітчизняного виробництва, їх випускають у метрологічних центрах RGC Metering. Їх використання дало можливість газорозподільним компаніям швидко замінювати прилади обліку в зоні бойових дій, а не чекати на постачання від імпортних виробників.

Технічний директор РДК Сергій Бондар зазначив, що у разі відключення газу в будинку, слід написати заяву до газорозподільної компанії - і вона відновить подання послуги.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

Показники лічильника за газ зняти просто: під час передачі даних потрібно записувати цілу цифру. Все, що вказано після коми, можна проігнорувати. Число після коми на деяких моделях не виводиться на циферблат тоді цифру треба записувати повністю. Щоб користувачі зручніше орієнтувалися, значення після коми часто відображаються рамкою або іншим кольором.

Деякі українці можуть безкоштовно обміняти газові лічильники: названо умову

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що газові лічильники поділяються на дві групи - електронні та механічні. Різниця між ними полягає у способі виведення інформації. Вона або виводиться на циферблат або відбивається на механічних коліщатках.

Раніше повідомлялося, що в Україні масово обмінюють лампи розжарювання на енергозберігаючі. Стало відомо, що незабаром громадяни зможуть обміняти старі газові колонки та котли на нові.