Нерухомість у Чехії: за скільки українські біженці можуть купити квартиру у новобудові

З початку війни з Росією до Чехії поїхали 350 тисяч українців. Біженці активно цікавляться покупкою житла на території дружньої держави. Експерти представили ціни у новобудовах столиці.

Нерухомість у Чехії: за скільки українські біженці можуть купити квартиру у новобудові  - today.ua

Багато наших співвітчизників хочуть жити у Празі. Вони прагнуть купити квартиру у центрі міста, а не винаймати житло на околиці. За даними geoln.com, вартість квартир у столиці Чехії варіюється від 58,8 тисячі до 9,8 мільйона гривень за квадратний метр.

Ціни на апартаменти залежать від розташування будинку, кількості кімнат, наявності або відсутності ремонту та прибудинкової території. Українські біженці можуть придбати житло розміром від 45 кв. м та від 58,8 тисячі гривень за кв. м. Квартира коштуватиме мінімум 2,6 мільйона гривень. Будинок знаходиться за 15 хвилин від станції метро. В оголошенні про продаж вказано, що це місце і поблизу розташовані природні заповідники.

Нерухомість у Чехії: за скільки українські біженці можуть купити квартиру у новобудові Елітний варіант потребує наявності у покупців 9,8 мільйона гривень за квадратний метр. Розмір квартири такий самий – від 45 кв. м. Вартість житла стартує від 441 млн гривень. Найближче метро розташоване за три хвилини ходьби. Поруч знаходяться супермаркети, школа, дитячий садок та лікарня.

Раніше стало відомо, що біженці втратять виплати у Чехії. Зміни торкнуться певної категорії українців.

ДЖЕРЕЛОСегодня