Не Telegram і Viber: названо найбезпечніший месенджер для телефонів

На сьогоднішній час захист особистої інформації та листування має важливе значення, і навіть може зберегти життя. Фахівці назвали найбезпечніший додаток для обміну повідомленнями, який надає особливу увагу наскрізному шифруванню та захисту даних користувачів.

Не Telegram і Viber: названо найбезпечніший месенджер для телефонів - today.ua

Йдеться про месенджера Signal – це безкоштовна програма з надійним захистом даних. Про це повідомляють експерти ІТ-компанії GlobalLogic.

Річ у тому, що програму розробив американський дослідник з питань кібербезпеки Моксі Марлінспайк. Signal має наскрізне шифрування та повідомлення доступні лише відправнику та одержувачу – їх неможливо перехопити.

"Signal вважається еталонним месенджером із точки зору безпеки – застосунок використовує всі необхідні протоколи безпеки та має відкритий код. Це важливо, адже кожен ІТ-спеціаліст може зрозуміти, як саме працює програма і як вона використовує дані користувача. При цьому ваші повідомлення в Signal абсолютно захищені завдяки наскрізному шифруванню безпосередньо між відправником та отримувачем. Простими словами – навіть якщо зловмисник перехопить вашу переписку, він не побачить нічого, крім випадкових символів, і не зможе зрозуміти повідомлення", - зазначив технічний директор GlobalLogic Орхан Гасимов.

Не Telegram і Viber: названо найбезпечніший месенджер для телефонів А ось керівник технологічної екосистеми України, експерт з інновацій, інвестицій та стартапів у Міністерстві цифрової трансформації Антон Мельник серед найбезпечніших месенджерів назвав Signal, а також Slack, Microsoft Teams та Gmail у зв'язку з Google Meet.

Нагадаємо, користувачам Viber та Telegram розповіли, як записувати та зберігати дзвінки на смартфоні.