Не дешево: Кабмін затвердив нові ціни на пластикові пакети у супермаркетах

Кабінет міністрів України затвердив нові ціни на пластикові пакети у точках роздрібної торгівлі та місцях громадського харчування. Урядова ухвала набуде чинності у лютому 2022 року.

Не дешево: Кабмін затвердив нові ціни на пластикові пакети у супермаркетах - today.ua

Треба визнати, що українцям діставатимуться "заборонені" пластикові пакети за дуже значними цінами. Мінімальна роздрібна вартість поліетиленового пакету, згідно з постановою Кабміну, яка набуде чинності з 1 лютого 2022 року, стартуватиме від 2 гривень.

Так, вартість пакетів зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів без ручок та бічних складок становитиме 2 гривні. Пакети без ручок, але без бічних складок коштуватимуть українським споживачам 2,5 гривні.

Пакети з ручками та бічними складками з 1 лютого 2022 року коштуватимуть у супермаркетах та місцях громадського харчування не менше 3 гривень. Не дешево: Кабмін затвердив нові ціни на пластикові пакети у супермаркетах Влада України має намір зменшити використання в країні пластикових пакетів. З цією метою у червні 2021 року було ухвалено Закон "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України".

Нагадаємо, названо супермаркети, в яких встановлені найвищі ціни на пластикові пакети. Скільки споживачам доводиться платити за упаковку продукції?