НБУ: в Україні після масованої ракетної атаки окупантів обмежили роботу банкоматів

23 листопада російські окупанти завдали нового масованого ракетного удару по українських об'єктах енергетичної інфраструктури. Після цього по всій країні виникли проблеми з електроенергією, зв'язком та водопостачанням. У НБУ повідомили, що роботу банкоматів довелося обмежити через перебої зі світлом.

НБУ: в Україні після масованої ракетної атаки окупантів обмежили роботу банкоматів  - today.ua

У прес-службі Нацбанку поінформували, що станом на 17.30 учорашнього дня працювали лише 3,8 тисячі банкоматів, а також 1500 банківських відділень. Представники регулятора наголосили, що банківська система залишається стабільною, незважаючи на відключення електроенергії. У клієнтів є можливість проводити безготівкові розрахунки.

"Платіжні картки обслуговуються, безготівкові розрахунки працюють у штатному режимі. Забезпечується доступ громадян до їх коштів, зокрема через банкомати та каси банківських відділень, що працюють", - зазначили в Національному банку України.

Зазначено, що НБУ підтримує постійний зв'язок із банками та робить усе можливе для нормального функціонування цих фінустанов. Їх готові по необхідності оперативно підкріплювати готівкою.

Українці можуть перевіряти дані про відділення та сервіси банків, які продовжують працювати, на їхніх офіційних сайтах, а також на сторінках у соціальних мережах, де регулярно оновлюються дані.

Інформація при тривалому вимкненні опалення або електроенергії доступна на сайті https://nezlamnist.gov.ua.

НБУ: в Україні після масованої ракетної атаки окупантів обмежили роботу банкоматів

У Нацбанку закликали жителів країни зберігати спокій, дізнаватися новини з офіційних джерел та вірити у ЗСУ.

У серпні НБУ повідомив, що влітку в Україні працювало близько 6 тисяч банківських відділень, а також 28,2 тисячі банкоматів, більшість із яких належать державному ПриватБанку.

Нагадаємо, що клієнти ПриватБанку через відключення електроенергії не можуть зняти готівку в банкоматах: у Мережі з'явилися численні скарги.