Названо три найбільш затребувані професії в Україні

В Україні визначили найбільш затребувані спеціальності, які дозволяють без проблем знайти роботу і непогано заробляти. За даними українських кадрових агентств, найбільше вакансій на ринку праці відносяться до трьох сфер професійної діяльності.

Названо три найбільш затребувані професії в Україні - today.ua

Влітку 2021 року на сайтах з працевлаштування була величезна кількість вакансій для медиків. Шукали лікарів різних профілів і медперсонал, але з приходом осені ситуація кардинально змінилася. За кількістю вакансій сфера медицини і фармацевтики втратила лідируючі позиції, зате більш популярними стали зовсім інші види спеціалізації.

У вересні поточного року майже двадцять відсотків всіх вакансій склали оголошення про пошук працівників в сферу продажів.

На другому місці по актуальності виявилися фахівці IT. Майже 12 відсотків із загального обсягу розміщених працедавцями оголошень про пошук співробітників. Названо три найбільш затребувані професії в Україні Замикають трійку лідерів вересня 2021 року - вакансії для професіоналів в сфері банківської справи, інвестицій і фахівці з лізингу. Такі оголошення склали близько 6.5 відсотків.

Найменша кількість вакансій на початку осені поточного року було зафіксовано в сферах інсталяція та сервіс, видобуток сировини, спортивні клуби/фітнес/салони краси, страхування і держслужба.

Нагадаємо, українські заробітчани в Польщі масово влаштовуються на нелегальну роботу. Чим загрожує подібний спосіб заробітку?