Батарея – слабке місце будь-якого смартфона. Її заряд стрімко знижується протягом його використання. Однак і нові акумулятори можуть швидко втрачати ємність. Є три функції, які слід вимкнути, щоб гаджет працював довше.
Необхідність часто ставити смартфон на зарядку завдає багато незручностей. Щоб зменшити частоту підключення пристрою до мережі, потрібно проаналізувати його роботу. Зокрема, йдеться про випадки, коли мобільний телефон за лічені години розряджається зі 100 відсотків в "нуль".
Занадто яскравий екран
У смартфоні бажано не обирати максимальну яскравість екрана. Це шкідливо для очей, особливо при використанні гаджета увечері та вночі. До того ж, у такому випадку батарея буде розряджатися в рази швидше. Оптимально вибрати половину чи третину від доступної яскравості екрана.
Активний Wi-Fi або Bluetooth
Акумулятор активно розряджається під час постійного підключення до Wi-Fi або Bluetooth. Вони використовуються під час роботи в інтернеті, прослуховування музики через навушники або колонку. Бажано вимикати бездротові технології, якщо потрібно зберегти заряд батареї довше.
Пошук мережі
Мобільний телефон, який змушений безперервно ловити мережу, швидко сідає. Це відбувається за умов слабкого сигналу зв'язку – на дачі чи у віддалених населених пунктах. Не варто дивуватися, що в такій ситуації доведеться частіше заряджати батарею.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, як захистити смартфон. Є щонайменше три способи забезпечити безпечну роботу гаджета.