Названо країни ЄС, в яких діє послуга з обміну готівкової гривні

Українські біженці у низці країн Євросоюзу можуть обміняти готівкову гривню на євро чи місцеву валюту. Послуга реалізована за сприяння українського та європейського банку.

Названо країни ЄС, в яких діє послуга з обміну готівкової гривні - today.ua

Райффайзен Банк України у співпраці з Raiffeisen Bank Zrt. Запустили послугу, яка дозволить переселенцям з України за вигідним курсом обміняти готівкову гривню. На сайті банку можна знайти список адрес на території Угорщини, де можна зробити обмін. Сьогодні діє ліміт до 10 000 гривень.

"З 31 березня українці, які перебувають в Угорщині, можуть обмінювати свою готівку у гривні в мережі партнерських пунктів обміну валюти Exclusive Group у різних містах цієї країни", – повідомляє пресслужба Райффайзен Банк.

Названо країни ЄС, в яких діє послуга з обміну готівкової гривні Крім того, у відділеннях Raiffeisen Landesbanken в Австрії та Tatra Banka у Словаччині також можна обміняти гривневу готівку на євро. Варто зазначити, що стати клієнтами Raiffeisen біженці з України можуть в Австрії, Болгарії, Боснії та Герцеговині, Угорщині, Словаччині, Румунії, Чехії та Косово.

Нагадаємо, раніше українським переселенцям розповіли, як отримати дозвіл на проживання та роботу в Чехії.