Названі сфери бізнесу в Україні, де незабаром почнуть масово звільняти працівників

Більшість сфер бізнесу в Україні планують масове звільнення співробітників, щоб оптимізувати витрати і уникнути збитків. Тільки підприємства торгівлі мають намір збільшувати число працівників...

Названі сфери бізнесу в Україні, де незабаром почнуть масово звільняти працівників - today.ua

Чергове опитування, в якому взяли участь підприємства на території України, показав неприємні перспективи для десятків тисяч працюючих громадян країни. Дослідження проводилося з 6 по 23 вересня 2021 року виявилося, що масове скорочення співробітників запланували власники бізнесу в сфері промисловості, будівництва і надання послуг.

У вересневому опитуванні взяли участь більше трьохсот підприємств. 42,9% з них - це компанії, які працюють в сфері промисловості, 29,3% - у сфері послуг, 21,9% - у сфері торгівлі, 5,9% - в будівництві. Результати опитування опубліковані на офіційному сайті Національного банку України. Названі сфери бізнесу в Україні, де незабаром почнуть масово звільняти працівників

"Тільки підприємства торгівлі очікують збільшення чисельності працівників, зате респонденти промисловості, будівництва і сфери послуг налаштовані на її скорочення", - йдеться в повідомленні НБУ.

Варто відзначити, що раніше Держстат відзначав зниження рівня безробіття в Україні. У другому кварталі 2021 року безробіттям було охоплено 9,3% населення країни у віці 15 років і старше, при цьому, в першому кварталі поточного року рівень безробіття був вищим і складав 10,5%.

Нагадаємо, в Україні зміниться Трудовий кодекс.На українців чекають нові правила працевлаштування, відпусток і випробувальних термінів.