Названі найнадійніші банки в Україні, в яких можна сміливо відкривати депозит і брати кредит

Українцям розповіли, які великі банки країни можна сміливо назвати надійними, в яких фінансових установах не страшно відкривати депозити і брати кредити.

Названі найнадійніші банки в Україні, в яких можна сміливо відкривати депозит і брати кредит - today.ua

Лідером серед найбільших банків України, який експерти вважають найнадійнішим, став Ощадбанк. За останні місяці в Ощадбанку виникало найменше серед інших українських фінустанов кількість проблем з виплатою вкладів, надійністю акціонерів. Також Ощадбанк може похвалитися однією з найвищих ставок на залучення нових клієнтів і вкладів.

На другому місці по надійності виявився Райффайзен Банк Аваль. У далекому 1997 році компанія Western Union назвала український банк Аваль найнадійнішим партнером у Східній Європі. Сьогодні банк продовжує користуватися довірою величезного числа клієнтів та інвесторів. Названі найнадійніші банки в Україні, в яких можна сміливо відкривати депозит і брати кредит Укргазбанк замикає трійку лідерів найнадійніших банків в Україні. Це четвертий за величиною банк країни. Незважаючи на те, що уряд майже з самого моменту відкриття фінустанови має намір продати його акції приватним інвесторам, Укргазбанк є одним з найнадійніших і стабільних банків в державі.

У число найбільш надійних банків України також потрапили УкрСиббанк, ОТП Банк, Укрексімбанк і ПроКредит Банк.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, чому ПриватБанк ніхто не купить навіть за мінімальну суму.