В Україні різко подорожчало м'ясо: названі ціни по регіонах

В Україні продовжується зростання цін на свіже м'ясо. Цінники вже подолали рекордні показники, але подорожчання не зупиняється. Більш того, названі регіони, де м'ясна продукція коштує набагато дорожче, ніж на решті території країни.

В Україні різко подорожчало м'ясо: названі ціни по регіонах - today.ua

Для жителів деяких областей України покупка м'яса стає все більш недоступною. Тільки за останній рік вартість яловичини в середньому злетіла на 10 відсотків, за останній місяць - на 2 відсотка. Середня закупівельна ціна м'яса великої рогатої худоби в Україні в липні 2021 року склала 42,6 тисяч грн/т (без урахування ПДВ).

Якщо розглядати закупівельні ціни по регіонах, то найдорожче м'ясо обходиться жителям центральних областей країни - 49,88 тисяч грн/т. У північній і східній частині України м'ясо коштує 43,25 тисяч грн/т, в західній - 39,87 тисяч грн/т. Найдешевше м'ясо на Півдні - 36,75 тисяч грн/т. В Україні різко подорожчало м'ясо: названі ціни по регіонах Яловичина першої категорії в липні 2021 роки подорожчала в середньому до 102,71 грн/кг (з урахуванням ПДВ), в аналогічний період 2020 року м'ясо коштувало дешевше на 16 відсотків.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, чому не тільки в Україні, але і у всьому світі дорожчає яловичина. Як Китай спровокував зростання вартості м'яса на світовому ринку?