Названо п'ять областей України, де найдорожче продають земельні ділянки

Земельні ділянки сільгосп призначення у різних регіонах України можна купити чи продати. Однак вартість земельного наділу варіюється в залежності від рівня родючості ґрунту.

Названо п'ять областей України, де найдорожче продають земельні ділянки - today.ua

У Центрі досліджень продовольства та землекористування назвали п'ять областей України, де вартість землі сягає найвищого рівня порівняно з іншими регіонами.

Так, лідером рейтингу областей із найвищими цінами на земельні ділянки сільськогосподарського призначення стала Івано-Франківська область.

Далі слідує Чернівецька область, де також родючі сільгоспугіддя можна продати або купити дорожче, ніж у решті регіонів.

Названо п'ять областей України, де найдорожче продають земельні ділянки Замикає трійку лідерів Полтавська область із її знаменитими чорноземами. До п'ятірки областей, у яких земельні ділянки коштують дорого, увійшли Львівська та Київська області.

Експерт Центру досліджень продовольства та землекористування Роман Нейтер зазначив, що вартість землі у зазначених областях найвища по країні, ціна гектара залежить від рівня родючості ґрунту та коливається в межах 37 – 40 тисяч гривень.

Нагадаємо, що закон про ринок землі в Україні забороняє купувати земельні ділянки сільгосп призначення іноземцям. Проте, експерти називають терміни, після яких українську землю дозволять скуповувати громадянам інших держав.