Названі професії, які зникнуть в Україні найближчим часом

Протягом кількох найближчих років в Україні втратять актуальність багато звичних професії. Тим, хто працює в даних сферах уже зараз рекомендують задуматися про зміну роду діяльності, щоб несподівано не опинитися без коштів для існування.

Названі професії, які зникнуть в Україні найближчим часом - today.ua

Цілий ряд популярних і затребуваних професій в Україні дуже скоро втратять актуальність. За даними експертів, до 2030 року, наприклад, підробити вантажником буде практично неможливо. Також до цього часу зникнуть вакансії касира і фасовщика.

Згідно з результатами спільних досліджень Центру "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" і Career Hub, не тільки в Україні, але і у всьому світі через 10 років закриється близько 800 мільйонів робочих місць. В першу чергу роботу втратять ті, хто виконує рутинні і не потребують кваліфікації завдання.

Деякі види професійної діяльності кардинально зміняться. У нових умовах виявляться економісти та бухгалтери, аудитори та ріелтори, турагенти та секретарі, юристи та оператори колл-центру, агрономи і водії, спортивні коментатори і співробітники конвеєра. Названі професії, які зникнуть в Україні найближчим часом У зазначені сфери діяльності найзначніше проникнуть нові інформаційні технології. Найбільшим попитом серед стануть професіонали, які здатні працювати в команді, а також володіють навичками поєднання креативу, творчості і технологій.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, яка професія буде найбільш затребувана в період пандемії. Може, пора міняти рід діяльності?