Названо найкращі способи заощадити на оплаті за електроенергію під час війни

Автор: Шевченко Лилия

Після початку повномасштабних бойових дій на території України близько сорока відсотків населення втратили роботу. У зв'язку з цим питання економії на оплаті за електроенергію стає все більш актуальним.

Названо найкращі способи заощадити на оплаті за електроенергію під час війни - today.ua

Щоб значно скоротити витрати на комунальні послуги, у тому числі й на електроенергію, достатньо виробити нові звички. Наприклад, привчіть себе завжди вимикати освітлення у приміщенні, навіть якщо повернетеся до нього за хвилину.

Усі електроприлади слід вимикати з розеток, якщо вони не використовуються. Техніка, яка перебуває в "сплячому" режимі, продовжує споживати електроенергію, тому сума у рахунках зростає.

Раціонально використовуйте електрочайник, кип'ятіть рівно стільки води, скільки потрібно. Якщо готуєте їжу на електроплиті, то накривайте каструлю кришкою, то страва приготується швидше. Названо найкращі способи заощадити на оплаті за електроенергію під час війни За наявності двозонного електролічильника, намагайтеся вмикати бойлер, пральну машину тощо. з 23:00 до 07:00, щоб заплатити електроенергію "нічному" тарифу.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Встановіть холодильник подалі від нагрівальних приладів та сонячних променів, а також не ставте його впритул до стіни. Таким чином, вам вдасться знизити витрати енергії на третину.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, яку швидкість інтернету краще обрати, щоби економити гроші.