Названі категорії українців, яким вирішено перерахувати пенсії до кінця серпня 2021 року

В останній місяць літа 2021 року українським пенсіонерам перерахують щомісячні виплати. Підвищення пенсій торкнеться декількох категорій громадян похилого віку.

Названі категорії українців, яким вирішено перерахувати пенсії до кінця серпня 2021 року - today.ua

Підвищення пенсій в серпні поточного року чекає пенсіонерів, у яких є інвалідність першої групи. Однак надбавку до виплат отримають лише ті представники даної категорії, у яких розмір пенсії не дотягує до прожиткового мінімуму - 1854 грн.

У постанові №127 Кабінету міністрів України зазначено, що пенсіонери з першою групою інвалідності повинні отримувати 2200 гривень на місяць. У цю суму включають всі додаткові виплати, матеріальну допомогу, компенсації і надбавки.

Згідно з указом Уряду, з серпня 2021 року пенсіонери з першою групою інвалідності, але у яких пенсія нижче рівня прожиткового мінімуму, будуть отримувати в середньому на 19% більше. Названі категорії українців, яким вирішено перерахувати пенсії до кінця серпня 2021 року Забезпечення наявності грошових коштів на підвищення пенсій зазначеній категорії громадян похилого віку покладено на Міністерство фінансів України, а також Міністерство соціальної політики.

Варто відзначити, що в Україні на грудень поточного року запланований черговий етап підвищення прожиткового мінімуму, після якого українським пенсіонерам можуть ще раз перерахувати пенсійні виплати.

Нагадаємо, раніше в ПФУ розповіли, які категорії громадян України мають право на достроковий вихід на пенсію.