Названі чотири причини, через які користувачі позбавляються від Приват24

Багато клієнтів ПриватБанку сумніваються в доцільності установки мобільного додатка Приват24 в смартфонах. Користувачі помітили, що програма уповільнює роботу гаджета, а деякі навіть упевнені, що вона стежить за власником. Розберемося в правдивості даних причин і в тому, як їх можна усунути.

Названі чотири причини, через які користувачі позбавляються від Приват24 - today.ua

За умови установки Приват24 на смартфоні користувач отримує масу привілеїв. Наприклад, в будь-який момент можна оплатити покупку в інтернет-магазині або поповнити рахунок на мобільному телефоні. Але при цьому, додаток дійсно уповільнює роботу гаджета, оскільки працює у фоновому режимі, сканує смартфон на предмет порушення безпеки, а також відстежує і встановлює свіжі оновлення. Вирішити проблему дуже просто: ви можете заборонити додатком працювати у фоновому режимі в настройках, або купити більш потужний смартфон.

Друга причина, яка здається багатьом користувачам вагомою, це нібито цілодобове стеження за власником гаджета, на якому встановлено додаток Приват24. Насправді, ПриватБанк і без цього знає про своїх клієнтів все, що потрібно. Усю інформацію установа отримує не шляхом стеження, а при оформленні банківських карт. Названі чотири причини, через які користувачі позбавляються від Приват24 Третя причина відмови користувачів від використання програми Приват24 на своєму смартфоні - це вбудований антивірус, який нескінченно сканує гаджет і передає всю отриману інформацію розробникам. Важливо розуміти, що антивірус цікавлять чинники уразливості, а не ваші фото в галереї або телефонні дзвінки.

Четверта і найвагоміша причина - це потенційна ймовірність, що зловмисники можуть заволодіти вашим смартфоном і отримати доступ до ваших банківських рахунків через додаток Приват24. Якщо ви не зберігайте в галереї фото з паролем доступу, то шахраї ніяк не зможуть потрапити в ваш профіль без цієї інформації. Додатково встановіть складний пароль для доступу до вашого смартфону і тоді жоден зловмисник не зможе ним скористатися.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ПриватБанк змінив правила переказу грошей в Приват24. Що необхідно знати користувачам?