Названі 2 месенджери, якими можна користуватися на смартфоні без Інтернету

Російські військові регулярно обстрілюють об'єкти критичної інфраструктури України. Влада попередила, що можливі перебої з надходженням електроенергії. Не виключені проблеми у роботі мобільного зв'язку. Людям важливо зберігати зв'язок із близькими. Названо 2 месенджери, які працюватимуть без Інтернету.

Названі 2 месенджери, якими можна користуватися на смартфоні без Інтернету - today.ua

Мобільний телефон може створити мережу без стільникового зв'язку та Інтернету. Смертфони зі встановленими месенджерами визначають такі ж пристрої та надсилають повідомлення через Wi-Fi навіть без Інтернету або Bluetooth, який може досягати 100 м. При цьому повідомлення можна передавати далі, якщо їх використовує велика кількість людей. Пристрої в такому разі утворюють мережу для подальшого обміну даними.

Користувачам смартфонів на Android потрібно завантажити програму Briarplay. Щоб почати ним користуватися, потрібно вказати своє ім'я та встановити пароль. Його слід запам'ятати, або доступ до облікового запису буде обмежено.

Щоб додати контакт на відстані та контактувати, користувачеві надають посилання контакту briar://. Його потрібно вставити в текстове поле нижче, натиснути "Продовжити" та вибрати, як назвати новий контакт.

Для користувачів смартфонів на Android та iOS підійде програма Bridgefy. Для реєстрації знадобиться Інтернет, тому її потрібно пройти заздалегідь. Щоб розпочати спілкування, необхідно завантажити програму та увімкнути на гаджеті Bluetooth.

Потім слід обрати псевдонім, перейти на вкладку Broadcast і почати приватний чат. Там буде вказано, хто зі списку контактів знаходиться поблизу та також використовує програму. Залишається обрати людину та надіслати їй повідомлення.

Названі 2 месенджери, якими можна користуватися на смартфоні без Інтернету

Мобільний телефон можна використовувати як рацію, але спілкування не буде приватним. Повідомлення можуть прослухати всі, хто випадково потрапить на ту саму частоту. Вийде своєрідний телефонний чат. Потрібно заздалегідь обговорити з близькими, на якій частоті проходитиме спілкування.

Програми для використання смартфону як рації:

  • Voxer Walkie Talkie;
  • Walkie Talkie;
  • Two Way: Walkie Talkie.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україну включать до зони вільного роумінгу Євросоюзу. Таким чином, дзвінки та Інтернет після перетину кордону будуть для абонентів безкоштовними.

ДЖЕРЕЛОРБК