Названа криптовалюта, яка подорожчає на 2600% і займе лідируючі позиції замість біткоїну

На ринку криптовалют намічаються глобальні зміни. На зміну біткоїну готується прийти інша цифрова валюта з потенціалом зростання понад 2600%.

Названа криптовалюта, яка подорожчає на 2600% і займе лідируючі позиції замість біткоїну - today.ua

Професійний криптотрейдер Джастін Беннетт назвав алькоїн, який має всі шанси потіснити біткоїн і зайняти лідируюче місце в списку світових токенів. Експерт стверджує, що протягом найближчих шести місяців криптовалюта VeChain (VET) може стати новим перспективним лідером зростання на ринку цифрових валют.

"Bitcoin вище $65000 = $1,60 $VET до грудня. Якщо «пік» в грудні не буде досягнутий, цикл триватиме до березня 2022 року. В цьому випадку VET, ймовірно, буде перебувати в межах $2-3", - прогнозує Джастін Беннетт.

В кінці поточного тижня VeChain торгувався по $0,114980 за монету, якщо прогноз криптотрейдера виявиться правдивим, то підвищення вартості альткоїну до позначки в $65 000 стане історичним максимумом. Зростання вартості криптовалюта скласти більш 2609%.

Названа криптовалюта, яка подорожчає на 2600% і займе лідируючі позиції замість біткоїну Головні плюси VeChain, які і дають йому настільки величезний потенціал, це можливість взаємодії зі смарт-контрактами. Найбільш зацікавлена цільова аудиторія VET - представники бізнесу в сферах логістики, контролю якості та інвентаризації.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський відмовився легалізувати біткоїн в Україні.