В Україні під час війни збанкрутував ще один банк: що буде з грошима вкладників

Автор: Леся Ловіцька

Національний банк визнав неплатоспроможним АТ "БАНК СІЧ". Це з тим, що йому не вдалося у встановлені терміни виконати свої зобов'язання за кредитами рефінансування через відсутність коштів. Це другий український банк, який збанкрутував під час війни.

В Україні під час війни збанкрутував ще один банк: що буде з грошима вкладників - today.ua

НБУ наголосив, що БАНК СІЧ не сплатив відсотки за користування кредитами рефінансування за липень поточного року. Наглядова рада та правління банку ухвалили рішення про їх несплату. Фінустанова порушила умови Генерального кредитного договору, який був підписаний між ним та Нацбанком.

У прес-службі НБУ повідомили, що їхні вимоги було виконано за рахунок цінних паперів, які перебували у заставі. Вказано, что діяльність АТ "БАНК СІЧ" характеризувалася неефективною бізнес-моделлю, неякісною системою корпоративного управління, проведенням ризикових операцій, що підтверджується негативною динамікою нормативів капіталу та збитковою діяльністю фінустанови.

В Україні під час війни збанкрутував ще один банк: що буде з грошима вкладників Стало відомо, що буде із коштами вкладників. Їм пообіцяли повернути їх у повному обсязі та з відсотками, які були нараховані наприкінці дня перед днем початку процедури виведення банку з ринку.

Популярні зараз

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Гроші українців будуть повернуті їм за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у повному розмірі. Мова йде про суму в 1229,7 млн грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нацбанк уточнив, що потрапляння БАНК СІЧ у категорію неплатоспроможних не вплине на стабільність банківського сектору України, який зараз є "платоспроможним і стійким".

Нагадаємо, що першим банком, що розорився під час війни, став харківський Мегабанк.