Нацбанк показав нову монету номіналом в 2 гривні, яку запустять в обіг в жовтні

Національний банк України готує до запуску в обіг нову 2-гривневу монету. Грошовий знак з'явиться в обігу вже в жовтні 2021 року і буде мати деякі особливості дизайну.

Нацбанк показав нову монету номіналом в 2 гривні, яку запустять в обіг в жовтні - today.ua

В НБУ показали українцям нову монету номіналом 2 гривні, яка буде введена в обіг 5 жовтня 2021 року. Грошовий знак увійшов в цикл "Видатні особистості України". Дизайн монети присвячений знаменитому спортсмену, борцю, який шість разів ставав чемпіоном світу.

Найвеличнішого українця Івана Піддубного знають і шанують у всьому світі. Пам'ятна монета з нейзильберу, присвячена 150-річчю від дня народження знаменитого спортсмена Івана Піддубного, буде випущена тиражем 35 тисяч штук. Нацбанк показав нову монету номіналом в 2 гривні, яку запустять в обіг в жовтні Відзначимо, що Іван Максимович Піддубний народився в собі Богодухівка, Полтавської губернії (нині Черкаська область), 26 вересня (8 жовтня) 1871 року. За майже сорок років участі в спортивних змаганнях нащадок запорозьких козаків мав всього кілька програшів. Україна і світ запам'ятали Івана Піддубного як видатного професійного борця, атлета, артиста цирку.

Нагадаємо, НБУ розкритикували за дизайн нової пам'ятної монети, яка спотворює історичні факти.