Нацбанк змінив правила переказу грошей з картки на картку

Національний банк України запроваджує по всій країні нові правила переказу грошей з картки на картку, щоб захистити кошти українців від шахраїв. Нововведення торкнуться всіх банків.

Нацбанк змінив правила переказу грошей з картки на картку - today.ua

Українці, які обслуговуються в будь-якому банку на території країни, включаючи Ощадбанк, ПриватБанк і monobank, повинні будуть переводити кошти за новими правилами. Для протидії шахрайським схемам, які працюють на перехоплення кодів транзакцій, клієнти банків для підтвердження переказу будуть використовувати довгий пароль.

В НБУ оприлюднили спеціальну інструкцію, щоб допомогти українцям розібратися в нових правилах перерахування грошей з карти на карту.

1. Активуйте запит на перерахування грошових коштів в акаунті інтернет-банкінгу.

2. Дочекайтеся, коли на ваш телефон прийде довгий числовий код, присланий банком.

3. Введіть всі цифри в спеціальному полі та натисніть кнопку "відправити". Нацбанк змінив правила переказу грошей з картки на картку Варто відзначити, що числовий пароль буде набагато довшим, ніж раніше. Він буде складатися не менше, ніж з восьми цифр. Термін дії коду - 10 хвилин. Якщо за цей час відправник не встигне його ввести, то на його телефон прийде новий одноразовий пароль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ПриватБанк, Ощадбанк і monobank ускладнюють правила грошових переказів. Клієнтам банків буде набагато складніше перерахувати гроші з картки на картку.