Накопичувальна пенсія в Україні: віддавати частину доходу зобов'яжуть навіть 50-річних громадян

У Міністерстві соціальної політики вважають несправедливим переведення на накопичувальну систему пенсій лише молодь. Відрахування мають робити всі громадяни України, які працюють, впевнені у відомстві.

Накопичувальна пенсія в Україні: віддавати частину доходу зобов'яжуть навіть 50-річних громадян - today.ua

У прес-службі Мінсоцполітики оприлюднили позицію глави відомства Марини Лазебної, яка заявила, що накопичувальна пенсія має навіть на першому етапі впровадження охоплювати всіх людей, що працюють у країні.

Можливість робити щомісячні відрахування, щоб накопичувати пенсії до виходу на заслужений відпочинок, необхідно надати не лише молодим людям, а й 40- та навіть 50-річним українцям. Крім того, Міністр соціальної політики має намір також стати учасницею накопичувальної системи пенсій.

"Профспілки пропонують, щоб у накопиченні брали участь лише люди до 35 років. Чому ми повинні позбавляти додаткової пенсії 40-річних чи 50-річних? Я, наприклад, хочу стати учасницею цієї системи, бо вважаю, що сама має брати участь у тому, що роблю, щоб нести повну відповідальність", – наголосила голова Мінсоцполітики України.

Накопичувальна пенсія в Україні: віддавати частину доходу зобов'яжуть навіть 50-річних громадян Марина Лазебна пояснила, що після виходу на пенсію, якщо у них будуть невеликі накопичення, громадяни зможуть забрати будь-якої миті частинами або повністю.

Нагадаємо, у ПФУ заявили про посилення вимог щодо нарахування пенсій. Частину українців залишать без виплат.