НАК «Нафтогаз» збільшив видобуток нафти на території Єгипту

НАК «Нафтогаз» бере активну участь у видобутку нафти в Західній пустелі на території Єгипту. У прес-службі української компанії повідомили про модернізацію нафтовидобутку і про збільшення вироблення на 20 відсотків.

НАК «Нафтогаз» збільшив видобуток нафти на території Єгипту - today.ua

НАК «Нафтогаз України» і Egyptian General Petroleum Corporation створили спільну компанію-оператора Petrosannan Company, яка на початку квітня 2021 роки провела роботи з нарощування обсягів видобутку нафти в Західній пустелі Арабській Республіці Єгипет.

Суть проведених заходів полягала в здійсненні гідророзриву пласта на кількох пілотних свердловинах. Завдяки цьому вдалося збільшити обсяги видобутку нафти більш ніж на 600 барелів на добу.

У групі «Нафтогаз» розраховують, що інтенсифікація нафтовидобутку в Єгипті дозволить компанії отримати додатковий дохід в розмірі близько 400 000 доларів США на місяць.

НАК «Нафтогаз» збільшив видобуток нафти на території Єгипту

«Ми плануємо в подальшому використовувати отриманий досвід, зокрема, щодо проведення гідророзриву пласта, на інших ділянках, які експлуатує Група Нафтогаз в Арабській Республіці Єгипет», - розповів перший заступник голови НАК «Нафтогаз» Сергій Перелома.

Вперше метод гідророзриву пласта здійснила американська компанія Halliburton в 1947 році. В якості рідини використовується складний хімічний розчин. Небезпека даного методу видобутку нафти і газу полягає в тому, що отруйна рідина може потрапляти в підземні води, отруювати все живе на великих територіях.

На сьогоднішній день використання методу гірдророзриву пласта при видобутку газу заборонено законом у Франції, в Болгарії, Нідерландах і на території штату Вермонт і Нью-Йорк в США.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні з'явився другий «Нафтогаз». Яка компанія пропонує найбільш вигідні тарифи?

Нова партнерка Олега Винника розповіла про їх перше знайомство
Олег Винник і переможниця “Х-Фактор“ Еліна Іващенко записали спільний хіт “Діаманти“, після чого про їх дует почало ходити багато чуток. Починаюча мол...
У “Нафтогазі“ розповіли українцям про повернення місячних тарифів
Клієнти “Нафтогазу“ цікавляться, чи зможуть вони коли-небудь повернутися на місячні тарифи на газ, які були вигідніше нових річних. “Місячний“ тариф з...
Каре з ефектом мокрого волосся: наймодніша зачіска на літо 2021
Моделі під час показів літніх колекцій знаменитих модних дизайнерів світу виходили на подіум із зачіскою каре з ефектом мокрого волосся. Ця зачіска ст...
Маша Єфросініна в День мами вперше за довгий час побачила свою доньку
Маша Єфросініна в День мами 9 травня опублікувала зворушливу фотографію з найулюбленішими жінками - мамою і дочкою. Вперше за довгий час Єфросініна по...
Київстар удосконалив важливу послугу: тепер нею можна користуватися необмежено
Київстар удосконалив важливу послугу, якою користуються мільйони українців. Йдеться про популярний додаток “Маячок“, що дозволяє відстежувати місцезна...