Нафтогаз повідомив пенсіонерам, як подати показники лічильників газу без Інтернету

Автор: Леся Ловіцька

Нафтогаз повідомив, як передавати показники газових лічильників пенсіонерам, які не мають доступу до особистого кабінету на сайті та чат-ботів. Люди, уяких немає Інтернету, можуть зробити це більш легким способом.

Нафтогаз повідомив пенсіонерам, як подати показники лічильників газу без Інтернету  - today.ua

Як відомо, показання газових лічильників необхідно передавати щомісяця з 1-го по 5-е число облгазу або оператору газорозподільної мережі (ГРС). На них покладено функцію розподілу газу. Представники зазначених компаній можуть прийти та перевірити стан газового обладнання та показання лічильників.

Нафтогаз використовує інформацію, одержану від ГРС для формування споживчих рахунків споживачів. Вони міститимуть правильні дані, якщо передавати показання щомісяця.

Найпростіший спосіб повідомити показання лічильника газу – телефоном.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

"Контактні номери Облгазу для передачі показників лічильника ви можете дізнатися в Облгазі або у вільному доступі в мережі Інтернет. На жаль, ми не маємо даної інформації. Також, для більш детальної перевірки даних просимо Вас написати в особисті повідомлення компанії особовий рахунок, ПІБ власника та адресу приміщення", - пояснили у Нафтогазі.

Нафтогаз повідомив пенсіонерам, як подати показники лічильників газу без Інтернету

На сайті Нафтогазу вказані посилання на облгази та оператори ГРС. За ними можна перейти та передати інформацію. Зверніть увагу, що особисті рахунки операторів ГРС та облгазів відрізняються від особистого рахунку Нафтогазу.

Жителі Києва, які користуються послугами "КиївГазЕнерджі", можуть звертатися за такими номерами: (097) 495-04-05 та (044) 495-04-05.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Більш зручний та сучасний спосіб передати показники – через чат-бот.

Раніше Нафтогаз повідомив, як діяти, якщо в платіжці за газ вказані неправильні дані, а облгази ігнорують показники лічильників.