Нафтогаз повідомив про збільшення лімітів для оплати за газ майже вдвічі

Нафтогаз вирішив усунути проблеми під час здійснення платежів у режимі онлайн на сайті. Для цього держкомпанія внесла зміни до договору із платіжною системою EasyPay.

Нафтогаз повідомив про збільшення лімітів для оплати за газ майже вдвічі - today.ua

Якщо раніше при здійсненні платежів за допомогою EasyPay діяв ліміт у розмірі 14999 гривень, то тепер абоненти Нафтогазу зможуть здійснювати оплату до 29999 гривень. Про це розповіли у прес-службі Нафтогазу.

Щодо інших платіжних систем, то вони поки що зберегли колишні ліміти на оплату газу для клієнтів Нафтогаз. Так, при оплаті через сервіс Portmone ліміт становить до 49 999 гривень; у LiqPay сума транзакції не може перевищувати 45 000 гривень; в iPay – 29 999 гривень. Нафтогаз повідомив про збільшення лімітів для оплати за газ майже вдвічі У Нафтогазі пояснили, що ліміти на оплату газу для українців пов'язані з обмеженнями Нацбанку на максимальну суму платежу. З цієї причини, наприклад, якщо необхідно заплатити через EasyPay понад 29 999 гривень за спожитий газ, то абонентам слід розділити платіж на кілька частин та зробити їх один за одним.

Нагадаємо, раніше в Україні заговорили про ймовірність банкрутства Нафтогазу та на стрімке зростання тарифів на газ для населення та промисловості.