Нафтогаз попередив про підвищення тарифів на газ для населення з 1 грудня

Період дії пільгового тарифу на газ для населення в Україні спливає. Починаючи з 1 грудня 2021 року, вартість блакитного палива буде збільшена. Про це повідомили у ДК "Нафтогаз України", яка виконує функції постачальника "останньої надії" (ПОН).

Нафтогаз попередив про підвищення тарифів на газ для населення з 1 грудня - today.ua

Пільговий тариф на газ для побутових споживачів, які користуються послугами ПОН, до кінця листопада поточного року становить 7,96 гривень за кубометр.

"Звертаємо увагу, що ціна 7,96 грн/кубічний метр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) діє лише на пільговий період, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2021 р. № 1102 ... Зазначаємо, що ДК «Нафтогаз України» не встановлює ціну для клієнтів ПОН, вона розраховується щомісяця за спеціальною формулою", – йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу.

Щоб не платити за завищеними тарифами ПОН, українцям слід до 1 грудня 2021 року укласти договір із будь-яким із ринкових постачальників газу в Україні. Нафтогаз попередив про підвищення тарифів на газ для населення з 1 грудня Клієнти постачальника "останньої надії", згідно із законодавством, зобов'язані вибрати та підключитися до нової газової компанії протягом 60 календарних днів.

У Нафтогазі повідомили, що ПОН обслуговує близько 500 тисяч домогосподарств у Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській та Хмельницькій областях України.

Нагадаємо, Нафтогаз повідомив про підвищення тарифів на газ для населення вдвічі. Кому доведеться платити за блакитне паливо за новими цінами?