Нафтогаз пояснив, як правильно отримати і оплатити квитанцію за газ, щоб уникнути накопичення заборгованості

Компанія Нафтогаз нагадала українцям про необхідність чітко дотримуватися інструкцій по передачі показань газового лічильника, отриманні та оплати квитанцій за використаний газ.

Нафтогаз пояснив, як правильно отримати і оплатити квитанцію за газ, щоб уникнути накопичення заборгованості - today.ua

У перших числах кожного місяця абоненти Нафтогазу повинні передавати показання лічильників за минулий календарний місяць до місцевих Облгазів. Відповідні дані Нафтогаз отримає до 12 числа, після чого буде сформована квитанція на оплату.

Отримати платіжку на оплату газу можна в особистому кабінеті на сайті Нафтогаз my.gas.ua. Також можна скористатися чат-ботом GASUA в Viber або Telegram, отримати квитанцію по e-mail.

Якщо абонент вибрав паперовий варіант рахунку, то до 20 числа кожного місяця квитанцію йому буде доставляти Укрпошта. Крім того, рахунок на оплату спожитого газу можна роздрукувати в платіжних терміналах самообслуговування EasyPay. Нафтогаз пояснив, як правильно отримати і оплатити квитанцію за газ, щоб уникнути накопичення заборгованості Оплата квитанцій за газ для абонентів Нафтогазу можлива за допомогою онлайн платежів в особистому кабінеті на my.gas.ua, через чат-бот GASUA в Viber і Telegram, в додатках банків або за допомогою платіжних систем Portmone, LiqPay, EasyPay, iPay.

Оплатити в режимі офлайн квитанцію за газ можна у відділеннях банків і Укрпошти, в платіжних терміналах самообслуговування.

Нагадаємо, Нафтогаз з жовтня частина абонентів переводить на нові тарифи на газ. Кому доведеться платити більше за тепло в будинках?