На Київщині подорожчала оренда квартир: які ціни у Бучі, Ірпені, Борисполі та Броварах

Оренда квартир на Київщині після початку повномасштабної війни подешевшала майже на 50%. Однак до вересня ціни повернулися до довоєнного рівня і продовжують зростати. Стало відомо, скільки коштує зняти житло у Бучі, Ірпені, Борисполі та інших містах з розвиненою інфраструктурою.

На Київщині подорожчала оренда квартир: які ціни у Бучі, Ірпені, Борисполі та Броварах - today.ua

Ірпінь – найбільше місто у Бучанському районі Київщини. Воно розташоване за 25,6 км від столиці. Ціни на оренду житла стартують від 4000 гривень. Однокімнатна квартира з меблями та ремонтом коштуватиме 5,5-8 тис. грн, двокімнатна – від 7 тис. грн.

Буча знаходиться одразу за Ірпенем, за 30 км від Києва. Оренда квартир дешевша. Мінімальна ціна – 4500 грн, але більшість пропозицій доступні за 5,5-7 тис. грн на місяць. Двокімнатна квартира коштуватиме 6,5 тис. грн.

Бровари також межує із Києвом. У місті є все для комфортного життя. За орендовану однокімнатну квартиру потрібно буде заплатити від 4000 грн, за двокімнатну – від 5500 грн. Житло зі свіжим ремонтом коштуватиме від 9000 грн.

Бориспіль розташований на більшій відстані від столиці, ніж раніше зазначені міста. Там нижчі ціни на оренду житла. Однокімнатна квартира коштуватиме від 3000 грн, більшість запропонована за 5-6 тис. грн. Вартість оренди приватного будинку під Борисполем - від 10 тис. грн.

На Київщині подорожчала оренда квартир: які ціни у Бучі, Ірпені, Борисполі та Броварах

Найпопулярніші міста Київської області – Ірпінь та Буча. З них зручно добиратися до Києва як на громадському, так і особистому транспорті. При цьому можна вигідно винайняти квартиру в новобудові.

Раніше повідомлялося, чому в Україні подорожчає оренда однокімнатних квартир.

ДЖЕРЕЛОТСН