На Київщині почали відновлювати зруйновані росіянами будинки: скільки буде коштувати житло

Російські окупанти знищили на Київщині безліч будинків – люди втратили житло. Українська влада прийняла рішення насамперед відновлювати нерухомість, яка потребує капильного ремонту. Також очікується, що до зими в області збудують понад 2000 нових приватних будинків.

На Київщині почали відновлювати зруйновані росіянами будинки: скільки буде коштувати житло  - today.ua

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба розповів, що зараз у зруйнованих населених пунктах складають відповідні акти та фіксують ушкодження. Цим зайняті спеціальні комісії. На ремонти дахів, вікон, дверей та ін. надіслали 400 мільйонів гривень. На початок зими на Київщині планують звести 2500 будинків.

Трикімнатне житло матиме площу 90 кв. м та коштуватиме 1,1-1,2 мільйона гривень. У цю суму не входять ремонт та меблі, зате включена вартість сантехніки. Передбачені ще кілька варіантів будинків – 120 та 60 кв. м.

Відзначено, що на 5000 будинків потрібно близько 6 млрд грн. Йдеться лише про будівництво приватних споруд, без газопостачання та електромереж, які в більшості з них є.

На Київщині почали відновлювати зруйновані росіянами будинки: скільки буде коштувати житло Кулеба уточнив, що ситуація із розмінуванням об'єктів також напружена.

"Необхідно обстежити площу, рівну площі Бельгії, - обсяг роботи величезний. Працюють понад 200 працівників ДСНС та поліції. Також залучили перших міжнародних саперів", - цитує експерта Forbes.

Нагадаємо, у Києві під час війни неймовірно подешевшала оренда квартир.

ДЖЕРЕЛОforbes.ua