На банківських картах замість магнітної смуги з'являться чіпи та відбитки пальців

Світ переходить на більш захищені і надійні банківські карти, які оснастять інформаційним чіпом і відбитком пальця власника. В Україні також з'являться нові пластикові картки.

На банківських картах замість магнітної смуги з'являться чіпи та відбитки пальців - today.ua

Першою на заміну банківських карт зважилася платіжна система Mastercard. До 2033 року тут планується оновити всі пластикові карти. Слідом за Mastercard вивести з ужитку банківські карти з магнітною смугою і замінити їх більш сучасними варіантами планують і інші платіжні системи.

На шляху до реалізації задуманого Mastercard заявив про припинення випуску пристроїв з магнітною смугою, які вже багато років вважаються застарілими і небезпечними. Замість банківських карт із магнітною смугою Mastercard в Європі і багатьох інших регіонах запустить у виробництво з 2024 року нові види карт, оснащені пін-кодом, відбитком пальця і чіпом. Вважається, що такі пластикові карти будуть відповідати всім вимогам сучасного світу. На банківських картах замість магнітної смуги з'являться чіпи та відбитки пальців Крім того, в корпорації заявляють, що перехід на якісно новий вид пластикових карт відкриє перед фінансовими структурами світу нові можливості вже в найближчій перспективі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ПриватБанк почав міняти PIN-коди зарплатних карт клієнтів без їхнього відома.