В Ощадбанку розповіли, чому затримують виплату субсидій та пільг

Державний Ощадбанк почав затримувати виплату пільг та субсидій. У фінустанові заявили, що не винні, відповідальність лежить на державі ...

В Ощадбанку розповіли, чому затримують виплату субсидій та пільг - today.ua

На сайті Мінфін тільки з початку липня з'явилося близько двох десятків скарг від клієнтів Ощадбанку, які скаржаться на затримку виплат субсидій і пільг.

"Залишок по субсидії. Сьогодні телефонувала в відділення банку, сказали після 10 липня, на що я відповіла це точно, мені сказали як держава вирішить, так що можна і не чекати, що хочуть те й роблять", - написала користувач з ніком "03nata09 ".

Інший клієнт Ощадбанку "Sashka134" в своєму коментарі заявив, що банк почав грабувати пільговиків. У телефонній розмові йому обіцяли зарахувати гроші на карту до 20 червня, однак коштів досі немає. В Ощадбанку розповіли, чому затримують виплату субсидій та пільг Мешканка міста Мирноград в Донецькій області Галина Оксенчук на сайті Мінфін просить про допомогу і називає Ощадбанк шахраями.

"Ощадбанк не хоче виплатити мені мої гроші, які мені залишилися з виплати субсидії за весь рік це більше 5000 грв. За комунальні послуги я платила своїми грошима майже всю суму весь рік. Гроші збирали на рахунку у субсідіанта весь рік, обіцяли віддати на початку червня потім сказали що в кінці. тепер кажуть що десь в липні. Я живу на мінімальну пенсію сама. Допоможіть забрати свої деньгі.Спасібо", - пише пенсіонерка.

В Ощадбанку розповіли, чому затримують виплату субсидій та пільг Служба підтримки Ощадбанку на все обурені коментарі відповідає, що гроші будуть після 10 липня, а в ситуації, що склалася звинувачує державу, яка ніяк не може врегулювати "всі моменти".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Ощадбанк позбавлять функції, яка приваблювала мільйони українських вкладників.