Monobank запускає нову послугу “купуй зараз - плати потім“

У monobank повідомили про запуск нової корисної послуги, яка стане гігантським кроком у бік більш сучасного та високотехнологічного обслуговування клієнтів. Клієнтам буде надана можливість за лічені хвилини зробити попереднє замовлення і отримати розстрочку.

Monobank запускає нову послугу “купуй зараз - плати потім“ - today.ua

Співзасновник першого мобільного банку в Україні monobank Олег Горохівський розповів, що власники бізнесу отримають можливість попереднього замовлення на послуги еквайрингу, а вже в жовтні 2021 року ці фірми отримають онлайн-термінали.

"Коли ми запускали monobank, ми хотіли, щоб клієнти не відмовлялися від своїх старих, звичних банків, а просто спробували нашу карту як другу або третю і потім вирішили, яка карта повинна бути верхньою в гаманці. Зараз ми вирішили виконати те ж саме з еквайрингом", - пояснив Гороховський.

Monobank запускає нову послугу “купуй зараз - плати потім“ Оплата при цьому буде проводитися шляхом наведення на QR, такий код можна присвоїть кожному товару в онлайн-або офлайн магазині. Більш того, за словами банкіра, незабаром monobank анонсує запуск сервісу "buy now pay later" (купуй зараз - плати потім).

В рамках послуги можна буде розділити суму покупки на чотири рівних платежу, тобто, взяти товар у розстрочку на чотири місяці, або оплатити на тридцятий день. Ніяких документів додатково оформляти не доведеться.

Нагадаємо, в monobank розповіли про декілька прихованих можливостей мобільного додатку, які значно спрощують життя.