Monobank заблокує карти українців: хто ризикує втратити всі свої заощадження

Monobank припинить обслуговувати українців, котрі виїхали за кордон. Співзасновник банку Олег Гороховський розповів про подробиці нової політики фінустанови.

Monobank заблокує карти українців: хто ризикує втратити всі свої заощадження - today.ua

Monobank припиняє обслуговування 11251 клієнта. Блокування рахунків та припинення співпраці торкнеться громадян України, які до початку війни (24 лютого 2022 року) перебували і досі не покинули території Росії, Північної Кореї, Сирії, Еритреї, Білорусі, а також півострова Крим та ОРДЛО.

"Їм рекомендовані карти платіжної системи "світ". Закликаю інші українські банки наслідувати наш приклад", - заявив Олег Гороховський.

Дії та висловлювання співзасновника monobank Олега Гороховського демонструють його рішучу патріотичну позицію щодо української держави. Банкір заявив, що він пишається тим, що потрапив до списку ворогів російського народу, який склали у так званому Комітеті захисту від зрадників. До цього ж списку внесли Володимира Кличка, Віру Брежнєву, Володимира Дантеса, а також журналістів Дмитра Комарова, Соню Кошкіну та інших. Monobank заблокує карти українців: хто ризикує втратити всі свої заощадження

"Горохівський Олег Володимирович – український банкір. Висловлює ненависть до жителів Росії. Називає російський народ "фашистами" та "тупими тваринами" за те, що їхня країна проводить спецоперацію із захисту мирного населення на Донбасі" – так описують мене у повідомленні на сайті", – розповів Горохівський.

Нагадаємо, раніше Monobank повідомив про великі фінансові збитки на тлі війни.