Monobank втрачає довіру українців: клієнти банку обурені зникненням величезних сум грошей

Клієнти monobank скаржаться на випадки зникнення грошей з рахунку. Списання відбуваються за новою схемою, при цьому система безпеки банку, яка постійно блокує карти звичайних громадян, ніяк не протидіє шахраям.

Monobank втрачає довіру українців: клієнти банку обурені зникненням величезних сум грошей - today.ua

На сайті Мінфін тільки за останні тижні з'явилася кілька скарг клієнтів monobank про зникнення грошей з рахунку. Транзакції відбуваються у кілька етапів до того часу, поки картці не закінчаться кошти.

Так, користувач із ніком "AlenaAlena77" розповіла, що ще у липні 2021 року з її банківської картки невідомі списали 35 000 гривень, без підтвердження операцій. Monobank втрачає довіру українців: клієнти банку обурені зникненням величезних сум грошей

"О 1:17 - 10 000, о 1:19-10 000, о 1:23 - 10 000, і о 3:48 - 5000. Від банку не було ні повідомлення, ні підтвердження операцій, ні дзвінка. І досі тиша.Не користуйтеся цим банком, це аферисти, за ніч вкрадені з карти всі гроші під 0. Хто поверне мені гроші?" - поцікавилася клієнтка monobank.

Користувач "MariiaV" повідомила, що протягом однієї ночі у неї з рахунку в monobank зникли всі гроші і також без вимог підтвердити оплату.

«Де служба безпеки ваших клієнтів? Де перевірка на підозрілі транзакції?! Wallmart, Ebay, Aliexpress, Anime Film, Moneymansexxlusive и т. д. то це взагалі не виглядає підозріло і не треба запитувати підтвердження? - написала обурена жінка в Мережі.

Monobank втрачає довіру українців: клієнти банку обурені зникненням величезних сум грошей У monobank на всі скарги постраждалих клієнтів висловлюють співчуття, але при цьому зазначають, що не всі сайти використовують протокол захисту 3DS (підтвердження платежу у додатку), тому оплата може проходити без підтвердження. Банк рекомендує звертатися до поліції для вирішення цього питання щодо повернення грошей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Мережі з'являються фейкові сайти monobank. Як не стати жертвою шахраїв?