Monobank першим запустить нову послугу, на яку давно чекають всі українці

Банки в Україні незабаром запустять дуже корисну і зручну функцію. Першим буде monobank, який вже готовий до переходу на новий рівень обслуговування клієнтів.

Monobank першим запустить нову послугу, на яку давно чекають всі українці - today.ua

Діджиталізація в Україні рухається семимильними кроками. В недалекому майбутньому паперові фіскальні чеки, які видають покупцям того чи іншого товару в магазинах, зникнуть. Замість них з'являться електронні чеки, які зберігатимуться в пам'яті смартфонів українських споживачів.

Співзасновник мобільного банку Дмитро Дубілет повідомив, що українські банки незабаром почнуть зберігати електронні чеки на товари в додатку замість паперових. Але першопрохідцем стане саме monobank.

Дубілет уточнив, що купуючи будь-який товар в магазині клієнти monobank, а пізніше і інших банків України, зможуть сміливо відмовлятися від отримання паперового чека, гарантійного талона та інших документів на покупку. Все це в електронному вигляді буде збережено в додатку на смартфоні і залишиться доступним. Інтегрувати торгові мережі з банками дозволить сервіс програмних кас Checkbox. Monobank першим запустить нову послугу, на яку давно чекають всі українці

"Наші касові апарати використовують уже тисячі торговців. Також його почали впроваджувати практично всі великі мережі - продуктові, аптеки, техніки і т.д. Ми вже на завершальній стадії інтеграції з monobank", - пояснив Дмитро Дубілет.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що monobank змінив тарифи на свої послуги.