Monobank відміняє пільгові тарифи на кредити: що зміниться для клієнтів

Monobank вирішив скасувати пільгові тарифи для кредитних продуктів. Це пов'язано із підвищенням облікової ставки Національного банку України.

Monobank відміняє пільгові тарифи на кредити: що зміниться для клієнтів   - today.ua

Наголошено, що НБУ підвищив облікову ставку, тому monobank змушений скасувати пільгові тарифи для своїх кредитних продуктів. Вони будуть переведені на стандартні умови з 1 серпня.

Тарифи з 1 серпня будуть такими:

  • 3,1% на місяць за карткою;
  • 1,9% на місяць за "Кредитом" готівкою та "Розстрочкою". Пільговий тариф збережеться до кінця дії договору на кредити, які були відкриті до 1 серпня;
  • залишаються без змін умови щодо пільгового періоду (до 62 днів).

Нагадаємо, першого дня повномасштабної війни України з Росією, 24 лютого, monobank тимчасово призупинив розрахунки на кредитні кошти. Клієнтам заборонили користуватися лімітом. З 1 липня monobank скасував обмеження на зняття готівкових кредитних коштів та здійснення переказів на інші картки.

Monobank відміняє пільгові тарифи на кредити: що зміниться для клієнтів  Також стало відомо, що з 23 червня для всіх ФОП, які користуються monobank, стане доступна нова карта для витрат на відрядження. Банк запустив перекази між рахунками фізосіб в іноземній валюті (долар та євро). Послуга доступна лише родичам.

Раніше стало відомо, що клієнтів monobank змушують проходити верифікацію прямо на касах у супермаркетах АТБ.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua