Monobank почав затримувати виплату депозитів: як українці можуть отримати свої гроші

Клієнти monobank скаржаться на тривалі затримки з виплатою депозитів. Клієнти першого мобільного банку в Україні не можуть отримати свої гроші ...

Monobank почав затримувати виплату депозитів: як українці можуть отримати свої гроші - today.ua

На сайті Мінфін українець, який є клієнтом monobank, обурений тим, що він не може отримати свої гроші в строк. Щоб забрати депозит, його змушують чекати від одного до півтора тижнів.

Харків'янин з ніком "Riparatore" розповів, що термін його депозиту завершився ще 8 жовтня поточного року, але до цих пір чоловік не може забрати свої кошти в monobank.

"Думаючи що робити далі (знімати готівкою або продовжувати або на карту зняти) я 9.10.2021 - це вськ вихідний вибрав зняття готівки і вибрав відділення. Та мене попередило додаток що потрібно ДВА робочих дня. Ну сьогодні вранці зайшов подивитися коли там можна підійти за денюжкой.і я м'яко кажучи подофігел- аж 19го !!! причому після 14:00 !!! як так ???" - пише клієнт monobank.

Monobank почав затримувати виплату депозитів: як українці можуть отримати свої гроші У відповідному повідомленні monobank написав, що розуміє обурення клієнта, але затримка з виплатою депозиту сталася через те, що банк у зв'язку зі святами працює три дні на поточному тижні.

Нагадаємо, monobank і lifecell запускають віртуальну SIM-карту. Які переваги отримають власники нових телефонних номерів?