Мобільні оператори підвищать вартість тарифів через будівництво 4G і 5G мереж

Українським абонентам стільникових операторів слід бути готовими до підвищення вартості мобільного зв'язку та інтернету. Адміністратор спільноти «Мобільний зв'язок України» (MZU) Олег Свистун розповів, що вплине на тарифи операторів в 2021 році.

Мобільні оператори підвищать вартість тарифів через будівництво 4G і 5G мереж - today.ua

Незважаючи на те, що «Київстар», Vodafone і lifecell стверджують про відсутність планів підвищувати вартість тарифів, Олег Свистун впевнений, що ціни на мобільний зв'язок неминуче виростуть. Експерт описав ситуацію, що склалася в сфері стільникового зв'язку на сьогоднішній день.

«У цьому році істотного подорожчання ще не було, але обов'язково буде», - упевнений адміністратор MZU.

За словами Олега Свистуна, оператори сьогодні вкладають величезні інвестиції в будівництво і розвиток 4G мереж. Далі їх треба буде розширювати, покращувати ємність. Все це вимагає великих витрат, повернення яких однозначно ляже на плечі кінцевого споживача.

Мобільні оператори підвищать вартість тарифів через будівництво 4G і 5G мереж При цьому, не варто забувати і про прийдешнє впровадженні 5G в Україні. Звичайно ж, це теж потягне за собою значні грошові вкладення, що знову ж таки призведе до підвищення вартості мобільного зв'язку і доступу в інтернет в країні.

Нагадаємо, раніше в Київстар нагадали абонентам, як до кінця квітня 2021 отримати на мобільний рахунок додаткові грошові бонуси.