“Мобілізацію доведеться посилити“, - Арахамія попередив українців про нову загрозу з боку окупантів

Мобілізацію в Україні доведеться посилити. Про це повідомив голова правлячої політичної партії України "Слуга народу" Давид Арахамія. Політик назвав причини такого рішення.

“Мобілізацію доведеться посилити“, - Арахамія попередив українців про нову загрозу з боку окупантів - today.ua

Мобілізація в Україні може посилитись

Депутат Верховної Ради України вважає, що російські окупанти можуть відкрити другий фронт у Білорусі. Якщо рашисти розмістять ядерну зброю на території сусідньої держави, потрібно буде призвати до армії більше захисників.

Давид Арахамія проаналізував ситуацію та оцінив ризики. Він вважає, що весь світ має бути готовим до такого розвитку подій. 

"Якщо вони дійсно серйозні в цьому рішенні, ми стикаємося з відкриттям другого фронту протягом більш ніж 1000 км. Це буде реальний виклик, щоб призивати ще більше людей в армію. Ми потребуватимемо восьми нових бригад для контролю цієї лінії. На щастя для нас, територія там з безліччю боліт, через які важко прориватися. Контроль над дорогами скоротить можливі напрямки для нас", - зазначив державний діяч в інтерв'ю британському телеканалу Sky News.

Керівник партії "Слуга народу" наголосив, що зараз влада не ставиться серйозно до загрози, оголошеної російським президентом Володимиром Путіним щодо розміщення стратегічного ядерного арсеналу в Білорусії. Але таку можливість не можна виключити.

“Мобілізацію доведеться посилити“, - Арахамія попередив українців про нову загрозу з боку окупантів

Раніше Давид Арахамія закликав українців зробити запаси продуктів на випадок пошкодження енергетичних об'єктів. Він пояснив, що органи влади та екстрені служби опрацьовують різні сценарії на випадок атак з боку окупантів.

"Закликаємо кожного додатково подбати про себе та своїх родин. Зробіть запас води, їжі тривалого зберігання, зарядіть телефони", - зазначив парламентар.

Раніше стало відомо, що безробітних чоловіків, які стоять на обліку у центрах зайнятості, відправляють служити до ЗСУ.