У Києві на під'їздах житлових будинків з'явилися об'яви про прибуття у військкомат

Мешканці Києва помітили незвичайні оголошення на під'їздах багатоквартирних будинків. На них надруковано закон про мобілізацію та наказ про прибуття у військкомат для військовозобов'язаних чоловіків.

У Києві на під'їздах житлових будинків з'явилися об'яви про прибуття у військкомат  - today.ua

У прес-службі Київської міської військової адміністрації прокоментували ситуацію, а також повідомили, кому і коли треба з'явитися до районного військкомату до 31 січня. Паперові оголошення з'явилися на під'їздах багатоповерхових будинків, що розташовані у Голосіївському районі міста. Мешканці не знають, чи чекати їм на повістки чи самим звертатися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

У Києві на під'їздах житлових будинків з'явилися об'яви про прибуття у військкомат

Столична влада поінформувала, що ТЦКСП виконують наказ президента України про запровадження військового стану в Україні та проведення загальної мобілізації. Вони наголосили, що доводять до громадян відомості про проведення планових заходів.

"Це звичайна робота ТЦКВП. Не варто сприймати такі оголошення в іншому контексті. Все в межах законодавства та компетенції ТЦКВП", - цитує ТСН представників КМВА.

Наголошено, що йдеться про інформування українців про продовження мобілізаційних заходів, а також про те, що люди, яким вручили повістки, мають відвідати військкомат.

У Києві на під'їздах житлових будинків з'явилися об'яви про прибуття у військкомат

Нагадаємо, що військовий стан в Україні та мобілізація триватимуть як мінімум до 19 лютого. У таких умовах демобілізація не проводиться, крім випадків, коли військовослужбовці перебувають у категорії осіб, які мають право на звільнення. Для контрактників служба триває понад встановлені терміни.

Раніше повідомляли, що українські чоловіки мають право легально перетинати кордон під час загальної мобілізації. Йдеться про систему "Шлях", яка запрацювала у березні минулого року.

ДЖЕРЕЛОТСН