Мобілізація не по прописці: військовозобов'язаним переселенцям повідомили важливу інформацію

Автор: Леся Ловіцька

В Україні від початку повномасштабної війни триває загальна мобілізація. Її та військовий стан продовжили до 19 лютого 2023 року. Військовозобов'язаним повідомили важливу інформацію про нюанси мобілізації в іншій області.

Багато українців після вторгнення російських окупантів залишили свої будинки та вирушили до регіонів, де немає активних бойових дій. Це центральні та західні області України, куди прибула максимальна кількість ВПО. Проте порядок мобілізації переселенців викликав низку питань.

Начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ, полковник Роман Горбач повідомив, що чоловіки, які надовго виїхали із одних областей до інших, зобов'язані стати на військовий облік за новим місцем проживання. Якщо їх відправляють у відрядження, мають забезпечити відповідними документами.

При цьому представники територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки не мають повноважень, щоб змусити військовозобов'язаного виконувати якісь дії в аналогічному ж військкоматі, розташованому в іншому регіоні. Однак, його можуть запросити, щоб уточнити облікові дані.

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

Мобілізація не по прописці: військовозобов'язаним переселенцям повідомили важливу інформацію Горбач зазначив, що чоловікові, який на день-другий поїхав до іншої області, навряд чи вручатимуть повістку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Якщо дійсно на день поїхав до батьків, наприклад, і повертається чи навпаки, то я не думаю, що йому вручать повістку. Якщо вручать, це буде не зовсім правильно. Але ця ситуація часто перебільшена", - пояснив експерт.

Раніше повідомлялося, що в Україні під час загальної мобілізації змінили порядок надання відпустки військовослужбовцям.