Мінімальну заробітну плату в Україні підвищать до 7700 гривень

Українцям розповіли, коли в країні мінімальна заробітна плата зросте до 7700 гривень на місяць. Чекати залишилося зовсім недовго.

Мінімальну заробітну плату в Україні підвищать до 7700 гривень - today.ua

Як відомо, в Україні з січня 2021 року рівень мінімальної зарплати зріс з 5 до 6 тисяч гривень. Наступний етап підвищення мінімалки запланований на грудень поточного року. Соцстандарт виросте на 500 гривень (до 6500 грн).

У 2022 році очікується ще кілька етапів підвищення мінімальної зарплати, в кінцевому підсумку вона досягне 7700 гривень. Паралельно з ростом мінімалки буде збільшуватися мінімальний розмір пенсії - до 3080 гривень.

В уряді стверджують, що гроші на збільшення мінімальних заробітних плат і пенсій в Україні є. Кошти будуть задіяні з нерозподілених видатків, які залишилися на фіскальному просторі. Як повідомляється, їх загальний обсяг становить від 50 до 100 млрд гривень. Мінімальну заробітну плату в Україні підвищать до 7700 гривень З цих же коштів планується підвищити пенсії військовослужбовцям, а також двом категоріям пенсіонерів, це особи старше 70 і 75 років.

Нагадаємо, раніше в Кабінеті міністрів України розповіли, якою буде мінімальна заробітна плата в країні через три роки. Чи будуть працюючі українці і пенсіонери жити в достатку?