McDonald's відновив роботу у Києві: в ресторанах нові ціни на великий попит на фастфуд

Ресторани швидкого харчування McDonald's відновили роботу в Україні. Відкриття перших трьох закладів у мережі на лівому березі Києва викликало ажіотаж. Відвідувачі побачили нові ціни, які не вплинули на попит – на вулицях вишикувалися черги.

McDonald's відновив роботу у Києві: в ресторанах нові ціни на великий попит на фастфуд  - today.ua

McDonald's після початку повномасштабної війни закрив свою мережу на території нашої країни. Сьогодні, 20 вересня, у столиці почали працювати одразу три ресторани: на вулиці Гришка, 7, на проспекті Бажана, 3в, а також на проспекті Гагаріна, 2 а. Біля них утворилися черги із кур'єрів – заклади працюють через доставку.

McDonald's відновив роботу у Києві: в ресторанах нові ціни на великий попит на фастфуд Бажаючі замовити їжу використовують спеціальний додаток Glovo. Через 15 хвилин після відкриття ресторану на Дарницькому майдані кур'єрів Glovo не залишилося і зробити замовлення з мережі стало неможливо. Додаток вантажиться з перебоями і не всі бажаючі можуть замовити їжу.

За даними карти, послугою можуть скористатися мешканці Позняків, Дарниці, Харківського масиву, Осокорків, частково масивів Русанівка, Соцмісто, Березняки та Лиски. Доставка із McDonald's у правобережній частині Києва не працює.

McDonald's відновив роботу у Києві: в ресторанах нові ціни на великий попит на фастфуд Багато хто відзначив, що в McDonald's підскочили ціни на фастфуд, які до війни були набагато нижчими. Якщо раніше чизбургер коштував 32 грн, то зараз – 52 грн. За гамбугер замість 28 грн доведеться заплатити 45 грн.

"БігТейсті" до 24 лютого коштував 112 грн, а зараз – 154 грн, "БігМак" замість 69 зараз коштує 92 грн, а "ДаблЧізбургер" – 81 грн замість колишньої 61 грн. 500 мл напою Sprite, Fanta та Coca-Cola обійдуться в 40 грн.

Час роботи ресторанів - з 9.00 до 21.00 або за графіком роботи ТРЦ, в яких вони знаходяться. Заклади закриватимуться в період повітряної тривоги, щоб люди могли піти в укриття. Наступного місяця в ресторанах можна буде скористатися експрес-вікнами та послугою МакДрайв.

Нагадаємо, як над McDonald's нещодавно пожартувала Укрзалізниця.