“Кращий банк на планеті“: за що клієнти monobank почали хвалити сервіс та обслуговування

Клієнти monobank почали хвалити сервіс і систему обслуговування в мобільному додатку фінустанови. У банку збентежилися і пообіцяли працювати ще старанніше та якісніше.

“Кращий банк на планеті“: за що клієнти monobank почали хвалити сервіс та обслуговування - today.ua

На сайті "Мінфін" регулярно з'являються коментарі від клієнтів українських банків. На жаль, левова частка відгуків є негативними, українці скаржаться на блокування карт, викрадення грошових коштів з карт, відмови в обслуговуванні та на жахливий сервіс.

Останнім часом ситуація змінилася щодо monobank, все частіше стали з'являтися позитивні коментарі. Так, киянка з ніком "Valeriya1908" стверджує, що monobank робить людей щасливими, оскільки пропонує клієнтам безліч різних карт на будь-який смак, користуватися додатком легко і зручно. “Кращий банк на планеті“: за що клієнти monobank почали хвалити сервіс та обслуговування Користувач, який зареєструвався на сайті під ніком "Sasha15860", розповів, що ПриватБанк його підвів і "кинув", тому він став клієнтом monobank. Чоловік за вісім місяців співпраці з банком склав свою, багато в чому позитивну, думку про роботу додатка. Звичайно, у автора коментаря були деякі зауваження і пропозиції для ще кращої роботи monobank, але в цілому він дуже задоволений якістю обслуговування. “Кращий банк на планеті“: за що клієнти monobank почали хвалити сервіс та обслуговування На кожен добрий коментар на свою адресу служба підтримки monobank відповідала щирою вдячністю і пообіцяла, що банк буде прагнути працювати ще краще та якісніше.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що monobank почав відключати популярні послуги.