Лоукостер SkyUp запустить нові рейси з Києва і Одеси: куди українці зможуть літати за бюджетною вартістю

Автор: Шевченко Лилия

Приватна українська авіакомпанія SkyUp запланувала амбітний крок. Авіалайнери лоукостера здійснюватимуть нові рейси з Києва і Одеси в напрямку, який раніше компанією освоєно не було.

Лоукостер SkyUp запустить нові рейси з Києва і Одеси: куди українці зможуть літати за бюджетною вартістю - today.ua

SkyUp подав заявку на дозвіл здійснення авіарейсів з аеропортів Києва та Одеси в Тель-Авів (Ізраїль). Очікується, що щотижня буде відбуватися до чотирьох рейсів. Остаточне рішення спеціальна комісія регулятора повинна прийняти в ході засідання 28 жовтня 2021 року.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Експерти відзначають, що на сьогоднішній день вільних квот на авіарейси з України в Тель-Авів немає, тому, щоб надати право на здійснення польотів на даному маршруті SkyUp, його повинні спочатку відібрати в іншої авіакомпанії. Лоукостер SkyUp запустить нові рейси з Києва і Одеси: куди українці зможуть літати за бюджетною вартістю Імовірно, на засіданні комісії 28 жовтня поточного року в ході розгляду заявки SkyUp повинні будуть анулювати відповідні права авіакомпанії Yanair, яка здійснює перевезення за маршрутами Київ-Тель-Авів і Одеса-Тель-Авів. Причиною такого рішення стало те, що зазначена компанія не використовувала дані права протягом року.

Нагадаємо, раніше SkyUp запустив рейси з України на Занзібар і в Зальцбург. У компанії озвучили ціни на квитки і умови в'їзду.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації