Lifecell запустив безкоштовну послугу, на яку чекали всі абоненти оператора

Стільниковий оператор lifecell вирішив спростити життя своїм абонентам і запустив зручну послугу, яка стане в нагоді кожному українцеві, у якого є мобільний телефон.

Lifecell запустив безкоштовну послугу, на яку чекали всі абоненти оператора - today.ua

На сайті lifecell з'явився опис нової безкоштовної послуги, яка до того ж дозволить економити 15 відсотків в рік на оплату стільникового зв'язку. В рамках нового сервісу абоненти lifecell можуть заздалегідь оплатити тарифний план на кілька місяців.

Якщо оплатити тарифний план відразу на шість місяців, то користувач отримає 10-процентну знижку. Тим абонентам, які заплатять за 12 місяців, розмір знижки збільшать до 15 відсотків. Однак нова послуга lifecell не тільки дозволить заощадити гроші і час на щомісячну оплату за користування тарифним планом, але і захистить від раптового відключення пакету послуг через несвоєчасне поповнення. Lifecell запустив безкоштовну послугу, на яку чекали всі абоненти оператора Скористатися новою послугою від оператора lifecell можуть власники тарифних планів: "Просто Лайф 2020"; "Вільний Лайф 2020"; "Вільний Лайф. Регіон 2020"; "Смарт Лайф 2020"; "Інтернет БЕЗМЕЖ 2020"; "Просто Лайф. Регіон 2020"; "Лайфхак"; "Лайфхак 2019"; "Лайфхак 2020"; "Platinum Лайф 2020"; "Спека GO Plus"; "Спека GO"; "Смарт Лайф. Регіон 2020", "Інтернет Жара"; "Смарт L"; "Смарт M"; "Хайп"; "4 безлімітів Плюс"; "4 безлімітів 2019".

Нагадаємо, раніше lifecell запустив послугу, яка дозволить накопичувати невитрачені хвилини і інтернет.