lifecell запропонував абонентам Київстар та Vodafone дешеві тарифи та збереження номерів

Мобільний оператор lifecell запропонував абонентам Київстар та Vodafone дешеві тарифи та збереження номерів. Компанія у такий спосіб намагається розширити свою присутність на ринку, збільшивши кількість клієнтів.

lifecell запропонував абонентам Київстар та Vodafone дешеві тарифи та збереження номерів - today.ua

На сайті lifecell представлені вигідні умови для абонентів, які поки що користуються послугами головних конкурентів – Київстар та Vodafone. Українцям запропонували користуватися послугами компанії, але залишити свої колишні номери. Йдеться про послугу Mobile Number Portability (MNP) – перенесення мобільного номера з кодом.

Перед поданням заявки клієнти повинні переконатися, що послуга "Збереження номера" не підключена. Для цього їм потрібно набрати комбінацію *181*9#. Вимкнути послугу можна, набравши *181*8#.

"При перенесенні номера в lifecell ви повністю зберігаєте і номер, і код оператора. Тобто якщо ваш номер починався з 067, 097, 066, 050 або інших цифр, то таким і залишиться", - зазначили у lifecell.

MNP-абонентам запропонували спеціальні тарифи. Вони розраховані на чотири тижні використання:

  • "Просто Лайф" – безліміт на lifecell, 300 хвилин на всі мобільні номери та 8 ГБ інтернету – 90 грн;
  • "Смарт Лайф" – безліміт на lifecell, 800 хвилин на всі мобільні номери та 25 ГБ інтернету – 120 грн;
  • "Вільний Лайф" – безліміт на lifecell, 1600 хвилин на всі номери та безлімітний інтернет – 180 грн.

lifecell запропонував абонентам Київстар та Vodafone дешеві тарифи та збереження номерів

Заявку на перехід можна подати в онлайн-режимі або безпосередньо у магазині lifecell. Якщо номер не прив'язаний до паспортних даних, це можна зробити під час подання заявки онлайн за допомогою BankID, КЕП або в магазині lifecell з документом, що засвідчує особу. Інформація у заявці має збігатися з даними документа, за яким зареєстрований номер.

lifecell запропонував абонентам Київстар та Vodafone дешеві тарифи та збереження номерів

Онлайн

Щоб стати абонентом lifecell, потрібно придбати будь-який стартовий паркет та ввести дані нової SIM-картки на сайті до дати перенесення. На цю картку буде перенесено номер. Якщо смартфон підтримує технологію eSIM, можна безкоштовно перенести номер на eSIM. Впевнитися в цьому можна за посиланням.

lifecell запропонував абонентам Київстар та Vodafone дешеві тарифи та збереження номерів lifecell запропонував абонентам Київстар та Vodafone дешеві тарифи та збереження номерів

У магазині lifecell

Можна отримати SIM-картку lifecell у магазині компанії безпосередньо під час подання заявки або не пізніше трьох годин до часу перенесення, зазначеного у заявці. Номер буде перенесено на картку. Потрібно мати при собі телефон з активною SIM-карткою, номер якої потрібно перенести. На нього надійде код підтвердження.

Раніше повідомлялося, що lifecell, Київстар та Vodafone нададуть частині абонентів безкоштовний зв'язок та інтернет.

ДЖЕРЕЛОХвиля