lifecell дарує абонентам пакет послуг без додаткової плати: хто може розраховувати на допомогу

Мобільний оператор lifecell відновлює покриття на територіях, які вдалося звільнити від російських окупантів. Компанія дарує українцям пакет послуг без додаткової плати. Йдеться про абонентів із Херсонської, Харківської та Миколаївської областей.

lifecell дарує абонентам пакет послуг без додаткової плати: хто може розраховувати на допомогу  - today.ua

Співробітники lifecell роздають мешканцям Херсона та Херсонської області стартові пакети, щоб вони могли знову спілкуватися з родичами та друзями. У прес-службі оператора повідомили, що на деокупованих територіях є певні складнощі щодо відновлення зв'язку. Загарбники пошкодили та розікрали обладнання. Ситуація ускладнюється відсутністю електропостачання, яке також активно відновлюють.

Усі абоненти, які перебували на захопленій території, отримають пакет послуг без додаткової оплати. lifecell дарує їм 500 хвилин для дзвінків на всі українські номери та 10 ГБ мобільного інтернету, які можна використовувати протягом 30 днів. Послуги нараховуватимуться автоматично того ж чи наступного дня після того, як вони з'явилися в мережі у звільнених населених пунктах.

Компанія відновила зв'язок у Херсоні (6 базових станцій), Білій Криниці, Чорнобаївці, Гаврилівці, Кочубеївці, Нововоронцівці, Високопілля, Кучерському та Великій Олександрівці.

lifecell дарує абонентам пакет послуг без додаткової плати: хто може розраховувати на допомогу

На Миколаївщині вдалося відновити роботу двох базових станцій у Снігурівці. В інших звільнених містах та селах продовжується розмінування.

На Харківщині мешканців звільнених населених пунктів забезпечують зв'язком 87,3% базових станцій lifecell. У жовтні мобільний зв'язок оператора повернувся до 21 населеного пункту, а у листопаді послуги відновилися ще у 27.

Раніше lifecell повідомив абонентам, чи буде перерахунок вартості послуг за періоди, коли зв'язок відсутня.

ДЖЕРЕЛОХвиля